Golf. I'm back. Tiger zwycięża!

Tiger Woods zwycięża w swoim pierwszym od dwóch lat turnieju. Woods pierwsze od 749 dni zwycięstwo zdobył w USA w zawodach Chevron World Challenge.
Tiger już po trzech rundach był blisko szczytu, znajdował się na drugiej pozycji ze stratą jednego wydarzenia do znajdującego się na pierwszym miejscu Zacha Johnsona. Ostatnia runda w wykonaniu Tygrysa to 69 uderzeń, z dwoma birdie na sam koniec potwierdziła to, co niektórzy szeptali od pewnego czasu, że prawdopodobnie Woods wkrótce rozpocznie powrotną drogę na szczyt.

Tiger wygrał z Johnsonem tylko jednym uderzeniem, o wszystkim decydował putt na 18. dołku.. trafiony. "Kiedy presja na dwóch ostatnich dołkach była największa, oddałem trzy najlepsze uderzenia tego tygodnia", skomentował Tiger. I choć jedna jaskółka wiosny nie czyni może być zapowiedzią zmian. W światowym golfie po raz kolejny nastąpiły przetasowania. Woods znów znajduje się w top 25 Official Word Golf Ranking, a dokładnie na 21. miejscu.

W październiku Tiger, po 2 miesięcznej przerwie w zawodach, zagrał trzy rundy pod rząd na 68, w Australian Open zakończył na pozycji trzeciej, do niego należał decydujący o zwycięstwie putt podczas President's Cup. Teraz zdobył puchar. Czekamy na więcej?