Tiger Woods i Lindsey Vonn oficjalnie ogłosili, że są razem

Jedni z najpopularniejszych sportowców w Stanach Zjednoczonych - narciarka alpejska Lindsey Vonn i golfista Tiger Woods ogłosili oficjalnie, że są parą. Oboje umieścili takie informacje na swoich profilach na Facebooku wraz ze wspólnymi zdjęciami.
"Lindsey i ja jesteśmy przyjaciółmi już od jakiegoś czasu, jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy staliśmy się sobie bardzo bliscy i teraz się spotykamy. Dziękujemy za Wasze wsparcie i za uszanowanie naszej prywatności. Chcemy kontynuować nasz związek w prywatności, jak całkowicie normalna para, kontynuując jednocześnie kariery sportowe" - czytamy we wpisie umieszczonym przez Woodsa.

Z kolei Vonn napisała na swoim profilu: "Domyślam się, że nie był to jakiś sekret, ale tak - spotykam się z Tigerem Woodsem. Nasz związek ewoluował od przyjaźni do czegoś więcej w ciągu ostatnich kilku miesięcy i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa (...)".

Woods ma za sobą głośno komentowany w USA skandal - zdradzał on swoją żonę z wieloma kobietami, także prostytutkami. Jego żona Elin Nordegren odkryła to i zażądała rozwodu w 2010 roku. Także Vonn jest po rozwodzie - w styczniu zakończyło się jej czteroletnie małżeństwo z narciarzem Thomasem Vonnem.