Silesia Business&Life Golf Cup 2013. Gwiazdy kontra profesjonaliści

Przez wielu turniej Silesia Business&Life Golf Cup 2013 uważany jest za najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie golfowe roku. W zawodach, które 1 czerwca odbędą się w Śląskim Klubie Golfowym w Siemianowicach Śląskich, udział potwierdzili już najlepsi polscy golfiści, artyści, sportowcy oraz środowisko biznesowe.
W turnieju zagrają najlepsi profesjonaliści w Polsce, w tym m.in.: Peter Bronson, Max Sałuda i Brian Messing. Zawodowcom przyjdzie się zmierzyć z osiągającymi od lat bardzo dobre wyniki w golfie Jerzym Dudkiem, Mariuszem Czerkawskim czy Tomaszem Iwanem. W trakcie rywalizacji odbędą się konkursy Hole in one by BMW Bawaria Motors Katowice oraz GLENMORANGIE Longest Drive - konkurs na najdalsze uderzenie dnia.

Poza rywalizacją sportową Silesia Business&Life Golf Cup 2013 to także niezwykłe wydarzenie towarzyskie. Swoje występy zapowiedzieli: Kabaret Młodych Panów, Jacek Stachurski, Marcin Spenner, Candy Girl czy Rafał Brzozowski. Wydarzeniu towarzyszyć będą wernisaż wystawy malarstwa Andrzeja Styrny czy pokaz mody Pierre Balmain, który poprowadzi Olivier Janiak.

Więcej informacji na oficjalnej stronie turnieju: www.silesiaevent.pl.