Golf. Sobienie PGA Polska Championship już we wrześniu

W terminie 1-4 września na polu Sobienie Królewskie G&CC odbędzie się turniej Sobienie PGA Polska Championship. To najbardziej prestiżowy turniej dla polskich zawodowców w tym sezonie.
Zawody Sobienie PGA Polska Championship to 3 dni gry dla zawodowców, podczas których będą się zmagać o łączną pulę nagród w wysokości 50 000 złotych. To najwyższa suma nagród na turnieju polskiej ligi. Turniej rozpocznie się pro-amem dla zawodowców i amatorów, któremu będzie towarzyszył wypełniony atrakcjami piknik dla gości.

W trakcie zawodów odbędą się Oficjalne Mistrzostwa Polski Longest Drive pod patronatem Polskiego Związku Golfa. Te spektakularne rozgrywki zawsze budzą emocje. Po trzech rundach eliminacji, wieczorem, zawodnicy będą walczyć o to, kto pośle piłkę na największą odległość. Tego samego dnia odbędzie się Charity Nearest to the Pin. Golfiści będą jak najcelniej uderzać w kierunku flagi, aby zebrać pieniądze na jedną z fundacji.

Najlepsi zawodowcy i juniorzy rozgrywają kilka pokazowych dołków, gdzie młodość zmierzy się z doświadczeniem.

Zawody Sobienie PGA Polska Championship to najbardziej niespodziewany turniej tego roku, a także jedno z największych wydarzeń tego sezonu.

Zapisy i szczegóły na stronie: pgachampionship.pl