Golf. Najlepsi w rankingu zostaną nagrodzeni podczas Citi Handlowy PZG Masters

W terminie 4-6 października na obiektach Sobienie Królewskie Golf & Country Club r. odbędzie się Citi Handlowy IX PZG Masters - ostatni w tym sezonie turnieju serii mistrzowskiej. Po zawodach uhonorowani zostaną nie tylko jego zwycięzcy, ale również triumfatorzy indywidualnych kategorii rankingowych - juniorskich i seniorskich.
Po zawodach zostaną wręczone puchary dla zawodników, którzy zdobyli najwięcej punktów w klasyfikacji indywidualnej grupy seniorskiej (czyli kategoriach wiekowych 19-34, mid-amatorów i seniorów) i juniorskiej (czyli podgrupy: juniorzy/juniorki, junior młodszy/juniorka młodsza, młodzicy/młodziczki oraz chłopcy/dziewczęta).

Zwycięzcy kategorii głównej kobiet i mężczyzn oraz Klubowego Pucharu Polski i Klubowego Pucharu Polski Juniorów zostaną uhonorowani podczas Gali Polskiego Golfa, która odbędzie się 23 listopada w Warszawie.

W tym turnieju rankingowej kategorii SUPER może wziąć udział maksymalnie stu zawodników. Lista zakwalifikowanych i rezerwowych zawodników ogłoszona zostanie 30 września 2013 r. Swój udział potwierdzili już członkowie kadry narodowej, a także były hokeista ligi NHL Mariusz Czerkawski.

Zawody rozegrane zostaną w podwarszawskim Sobienie Królewskie Golf & Country Club. To kompleks, na terenie którego znajduje się 18-dołkowe pole projektu Ford Golf Design, zadaszony driving range chipping i putting greeny o jakości trawy odpowiadającej realnym warunkom na polu oraz malownicza 3-dołkowa akademia pitch & putt.