Golf: Deutsche Bank Pro-Am Tour na finiszu

Już za kilka dni rozpoczną się ostatnie przed tegorocznym finałem rozgrywki Deutsche Bank Pro-Am Tour. Turniej rozegrany zostanie pomiędzy 14-15 sierpnia. Najlepsi w naszym kraju gracze zawodowi jak i amatorzy spotkają się tym razem na polu Amber Baltic Golf Club w Kołczewie koło Międzyzdrojów. To już ostatni moment na zapisy!
Najważniejsze informacje o zawodnikach i turniejach golfa »

W zeszłym roku współzawodnictwo pomiędzy zawodowcami na turnieju w Międzyzdrojach było naprawdę emocjonujące. Po pierwszej rundzie wśród Pro prowadził Kuba Ossowski, z rezultatem 73 uderzeń i stworzył dystans dwóch uderzeń do Petera Bronsona. Trzy uderzenia więcej natomiast zanotowali Pierre Puisset i Mike O'Brien, przez co znaleźli się na trzecim miejscu.

Tym razem jednak Kuba Ossowki nie pozwolił sobie na utratę cennych uderzeń przewagi. W drugiej rundzie poprawił swój wynik o dwa uderzenia i to pozwoliło mu uzyskać pierwszy w życiu tytuł mistrzowski w cyklu turniejów Pro-Am Tour. Peter zakończył zawody na drugiej lokacie z dwoma uderzeniami straty do lidera. Wśród amatorów najlepiej zagrał Aleksander Kleszcz, tegoroczny Mistrz Polski Mężczyzn.

W tym sezonie turniej Deutche Bank Pro-Am Tour w Międzyzdrojach z pewnością przyniesie równie intensywne sportowe doznania. To już bowiem ostatnia szansa, by zakwalifikować się do wielkiego finału cyklu, w którym weźmie udział 40 najlepszych Pro i 80 najlepszych amatorów z klasyfikacji generalnej. Deutsche Bank Pro-Am Championship czeka nas już w drugiej połowie września w Warszawie na polu Lisia Polana.

Jak do tej pory w klasyfikacji generalnej w kategorii zawodowców prowadzi Peter Bronson, przed Louisem Moolmanem i Markiem Bednarczykiem, w kategorii amatorów na pierwszym miejscu znajduje się Wojciech Świniarski, na drugim Kamil Tatarczuk, trzeci jest Adrain Meronk.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na turniej w Amber Baltic GC!