Golf. Kolejny Deutsche Bank Pro-Am Tour

Startuje kolejny, trzeci w tym sezonie turniej z cyklu Deutsche Bank Pro-Am Tour. Tym razem zawody odbędą się na polu Kraków Valley G&CC, a do rywalizacji już zapisało się przeszło 100 zawodowców i amatorów z całego kraju. Spóźnialscy mają jeszcze szansę, by znaleźć się na liście uczestników.
W tym sezonie gospodarzami turniejów Deutsche Bank Pro-Am Tour były kolejno pola Toya G&CC oraz Sierra GC. We Wrocławiu zacięta walka trwała praktycznie do ostatniego dołka, a zwycięzcami rywalizacji zostali: w kategorii Pro - Peter Bronson, w kategorii amatorów - Wojciech Świniarski.

Równie wiele emocji dostarczył nam turniej w Trójmieście. W rezultacie na pierwszym stopniu podium stanął Pro z Binowo Park GC - Maksymilian Sałuda, wśród amatorów najlepsza okazała się Martyna Mierzwa.

Zawodowcy i amatorzy oprócz wysokich lokat w poszczególnych turniejach serii Deutsche Bank Pro-Am Tour walczą również o miejsca w klasyfikacji generalnej cyklu. Po dwóch turniejach na prowadzeniu w kategorii Pro znajduje się Maks Sałuda, przed Peterem Bronsonem i Martynem Proctorem.

Najważniejsze informacje o zawodnikach i turniejach golfa »

Najwięcej punktów w klasyfikacji amatorów zgromadził do tej pory młodziutki Michał Karczmarczyk, wyprzedzając nieznacznie Piotra Robełka i Jakuba Zawadę. Przypomnijmy, że dla najlepszego zawodowego golfisty całej serii czeka ekskluzywny zegarek Omega wart bagatela 30 000 zł. Jest zatem o co walczyć!

Kto już w tym tygodniu dołączy do grona zwycięzców cyklu Deutsche Bank Pro-Am Tour? Pretendentów jest jak zwykle wielu. Nie wystartuje jednak Pro, który triumfował w Krakow Valley G&CC rok temu. Louis Moolman z RPA, który do Polski przyjechał, by zdobyć "dziką kartę" na DHL Wrocław Open, zdominował rozgrywki w Krakowie, kończąc 2-dniową rywalizację z wynikiem -6. Moolman od zeszłego sezonu regularnie startuje już w europejskim cyklu Challenge Tour.

W turnieju na Krakow Valley G&CC jak zwykle nie zabraknie atrakcji dla zaproszonych gości. Po pierwsze czeka na nich akademia, w trakcie której będą mogli spróbować swoich w golfie oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Dla pasjonatów motoryzacji organizatorzy po raz kolejny przygotowali niespodziankę - jazdy testowe najnowszymi modelami Ferrari i Maserati. To wszystko plus doskonały catering, degustacje alkoholi i oczywiście możliwość kibicowania najlepszym zawodowcom i amatorom z Polski to gwarancja doskonale spędzonego czasu w doborowym towarzystwie.

Więcej na www.proamtour.pl »