Golf. I Królewski Puchar Lata

Wraz z początkiem wakacji na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club rozpoczęły się turnieje eliminacyjne I Królewskiego Pucharu Lata. Golfiści sprawdzą swoje siły w pięciu rozgrywkach poprzedzających wielki golfowy finał.
Już 25 lipca odbędzie się drugi z turniejów eliminacyjnych, a finał rozegrany zostanie we wrześniu. Zawody odbywają się na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club na akademii golfa par 3, putting greenie, chipping area oraz driving range.

W turnieju biorą udział gracze z aktualną oficjalną Kartę HCP (0-36), Handicapem klubowym (HCP 36,1-54) oraz osoby posiadające Zieloną Kartę. Jeśli zawodnik nie jest członkiem Polskiego Związku Golfa, może wystartować w turnieju i gra wówczas z HCP 0.

Aby zawalczyć w finale o nagrodę główną - Członkostwo Dożywotnie PRC w Klubie Sobienie Królewskie Golf & Country Club, wymagany jest udział w minimum trzech z pięciu turniejów eliminacyjnych.

Koszt uczestnictwa w turnieju to 50 zł. Żetony na driving range dla zawodników tego dnia - 10 zł. Start turnieju godzina 11:00 dla grupy HCP 0-36. Dla osób, które zdobyły Zieloną Kartę lub posiadają HCP 36,1-54 start turnieju o godzinie 15:00.

Zapisy: golf@wlodarzewska.pl lub telefonicznie: (22) 494 31 71.